Antika Eşya Taşımacılığı

antika eşya taşımacılığı

antika eşya taşımacılığı

Kilercioğlu Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize antika eşya taşımacılığı alanında tecrübeli çalışanlarımız ve geniş araç filomuz sayesinde Türkiye’nin her yerine hizmet sunmaktayız. Özel ve titiz bir çalışma gerektiren antika eşya taşımacılığının tüm sorumluluğunu yüklenen firmamız eşyalarınıza sigorta uygulayarak sizlere taşıma sektörünün en önemli güvenini sunmaktadır. Antika eşya taşımacılığının diğer taşıma türlerine oranla daha fazla sorumluluk gerektirdiğinin bilincinde olan firmamız sizler için değerli olan antika eşyaların paketlenmesinden, taşınmasına ve gideceği yere sağlam bir şekilde ulaştırılmasına kadar geçen sürede son derece hassas davranmaktadır. Antika eşyaların kırılgan özelliğini göz önünde bulundurarak taşıdığı eşyaya daha özenli bir şekilde davranan çalışanlarımız alanında özel olarak eğitim görmüş son derece tecrübeli kişilerdir.

Firmamız antika eşya taşımacılığı hizmetlerinde şu adımları izlemektedir;

 • Kilercioğlu Nakliyat firması olarak ilk hedefimiz keşif için belirlenen saatte belirlenen yerde bulunmaktır.
 • Eksperlerimiz sizin nezaretinizde taşınacak antika eşyalarınızın keşif işlemlerini yürütmektedir.
 • Yapılan keşif neticesinde eşyanızın nasıl taşınacağı, hangi yöntemlerin ve hangi taşıma aracının kullanılacağına karar verilir.
 • Antika eşya taşımacılığında daha hassas davranan firmamız eşyalarınızın taşıma sırasında neresinden tutulacağına kadar dahi özen göstererek hasar görmeyecek ve tutulabilecek yüzeyleri belirler.
 • Aynı hassasiyeti paketleme ve ambalajlama sürecinde de gösteren personellerimiz eşyanızı güvenle belirttiğiniz adrese ulaştırır ve sökülerek taşınan parçalar var ise titizlikle tekrardan montajı yapılır.
 • Antika eşya taşımacılığı hizmetini özenle tamamlayan çalışanlarımız sizden alınan onay neticesinde taşıma sürecini sonlandırır.

Kilercioğlu Nakliyat firması olarak antika eşyalarınızın taşıma esnasında hiçbir hasara maruz kalmaması ve tüm özelliklerini koruması için gerekli önlemler alınır. Taşımacılık sektöründe özen isteyen antika eşya taşımacılığı için çalışan personellerimizin özel eğitim almış olması da siz değerli müşterilerimiz açısından bir avantajdır. Antika eşyaların taşınması konusunda göstermiş olduğumuz hassasiyet sektördeki diğer firmalar tarafından dahi bilinmektedir. Öyle ki sizin için özel ve değerli olan antika eşyalarınız için kullanılan ambalajlarda dahi birinci sınıf, hiç kullanılmamış ve Avrupa standartlarına uygun malzemelerden üretilmiş ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır.

İster dede yadigarı, isterseniz de sizin için değerli ve pahalı antikalar olsun tüm eşyalarınızı güvenle ve özenle taşıyan firmamızı tercih ederek sizler için sunduğumuz sigortalı ve garantili antika eşya taşımacılığı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Evinizde bulunan antik tablolar, sanat eserleri ve antika mobilyaları sektörde ün yapmış güvenilir bir firma ile taşımak istiyorsanız Kilercioğlu Nakliyat firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Son Yazılar

Müşteri Görüşleri

 • Orhan GÜNDÜZ:
  11) 23 Nisan 2015 tarihinde Maltepe de bulunan 4 katlı... »
 • Murat YAVAŞ - NORDWİND AİRLİNES:
  Kilercioğlu Nakliyatı internet aramalarında bulduk. Yetkili çalışanlarından Ömer bey ile... »
 • SKYATLAS İLETİŞİM A.Ş:
  Yıldız teknik üniversitesi Davutpaşa kampüsü teknopark bölgesinde bulunan elektronik cihazlarımızın... »
KİLERCİOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL
Telefonlar: 0216 370 35 25
0212 690 90 99 - 0232 382 56 26
Website: http://kilercioglunakliyat.com
Email: info@kilercioglunakliyat.com