Eşya Depolama

akilli-depo-5

Evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığının yanı sıra eşya depolama hizmetleri de sunan Kilercioğlu Nakliyat firmamız gerek eve eşyası, gerekse kullanılmayan ofis eşyalarının depolanması konusunda kuruluşundan bu yana titizlikle hizmet sunmaktadır. Eşya depolama hizmetimizden faydalanmak için çok farklı nedenleriniz olabilir. Yeni taşınacağınız eviniz hazır oluncaya kadar eşyalarınızı saklamak için ya da sığmayan fazla eşyaları depolamak için eşya depolama firmasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Eğer eşyalarınızı depolamak için kaliteli ve güvenilir bir firmaya ihtiyaç duyuyorsanız Kilercioğlu Nakliyat firmamız sizlere bu konuda tüm desteği sunacaktır. Eşya depolamaya karar verdiyseniz ve eşyalarınızı güvenebileceğiniz bir firma ile anlaşarak depolamadan yararlanmak istiyorsanız gelelim firmamızın sizlere sunduğu hizmetlere.

Eşya depolama hizmeti sunan firmamız öncelikle tecrübeli personellerimiz ile evinize gelerek eşyalarınız ile ilgili detayları analiz etmekte ve geniş araç filomuz sayesinde eşyalarınızı paketleyerek depolama alanına taşınması için araçlara yüklemektedir. Ekiplerimiz tarafından eşyalarınız için ayarlanan uygun depolara taşınan eşyalarınız firmamızın güvenilir ve kaliteli depolarında muhafaza edilir. Eşyalarınızın analizi sırasında personellerimiz tarafından sizlere çıkarılan fiyatlandırma neticesinde karşılıklı olarak sözleşme imzalanır. Sizlere belirtilen fiyatlandırmada ekspertiz sırasında yapılan değerlendirmeler neticesinde nakliye ve sigorta bedelleri de belirtilir. Depolama hizmetiniz istediğiniz süre boyunca devam eder. İşini profesyonel olarak yapan ekibimiz depolarımıza konulacak eşyalarınızı etiketler, paketler ve her paketin içinde neler olduğunu da ayrıntılı olarak not eder.

Zamanla sahip olduğunuz ev ve ofis eşyalarınızın fazlalığından dolayı eşyalarınızı saklamak için güvenilir bir depoya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu aşamada fazla eşyaları atmak yerine depolarda saklamak en mantıklı yoldur. Bazen de ana yadigarı olarak anılan eşyaları korumak ve muhafaza etmek için de eşya depolarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Kilercioğlu Nakliyat firması olarak sizlere eşya depolama konusunda en güvenilir hizmetleri titizlik ve disiplin içerisinde sunmaktayız. Firmamız sizlere makul fiyatlar çerçevesinde en iyi hizmetleri sunmaktadır. Eşyalarınızı bıraktığınız ilk günkü kadar temiz, sorunsuz ve güvenli bir şekilde bulmak istiyorsanız sizlere sunduğumuz bu kaliteli hizmetten faydalanabilirsiniz. Geniş müşteri kitlesine sahip olan ve sunduğu hizmetler ile kapasitesini her daim bir üst seviyeye taşıyan firmamız eşya depolamanın ne kadar güven isteyen bir hizmet olduğunun da bilincindedir. Kıymet verdiğiniz ve atmaya kıyamadığınız eşyalarınıza sizin kadar hassas ve titiz davranan firmamız tüm bu kaliteli hizmetler içinde en cazip fiyat seçeneklerini sunmaktadır. Eşya depolama hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçerek depolanacak eşyalarınızı hazırlamanız yeterlidir.

Son Yazılar

Müşteri Görüşleri

  • Orhan GÜNDÜZ:
    11) 23 Nisan 2015 tarihinde Maltepe de bulunan 4 katlı... »
  • Murat YAVAŞ - NORDWİND AİRLİNES:
    Kilercioğlu Nakliyatı internet aramalarında bulduk. Yetkili çalışanlarından Ömer bey ile... »
  • SKYATLAS İLETİŞİM A.Ş:
    Yıldız teknik üniversitesi Davutpaşa kampüsü teknopark bölgesinde bulunan elektronik cihazlarımızın... »
KİLERCİOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL
Telefonlar: 0216 370 35 25
0212 690 90 99 - 0232 382 56 26
Website: http://kilercioglunakliyat.com
Email: info@kilercioglunakliyat.com