Evden Eve Nakliyat

 

ofis_tasima-2

Kilercioğlu Nakliyat firmamız 1983 yılından bu yana sizlere sorunsuz ve güvenli bir şekilde evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Evden eve taşımacılık sektöründe yılların vermiş olduğu geniş tecrübelere sahip olan firmamız Türkiye’nin tüm şehirlerine şehir içi ve şehirlerarası eşya taşıma hizmetini profesyonelce ve özenle sağlamaktadır. Kilercioğlu Nakliyat olarak taşıma işlemleri için anlaşılan günde evinize yönlendirilen eksperlerimiz tarafından gerekli değerlendirmeler yapılır. Ücretsiz olarak sunulan ekspertiz hizmetimizde taşınacak eşyalar için uygun aracın kararlaştırılması, taşıma işlemleri sırasında kaç personele ihtiyaç duyulacağı, tüm taşıma işlemleri ve eşyalarınız için gerekli sigortanın ve taşıma bedelinin belirlenmesi sağlanır. Hazırlanan ekspertiz raporu neticesinde tüm şartlar sizin için de uygunsa karşılıklı olarak sözleşme imzalanır.

Evden eve nakliyat işlemlerinin en önemli kısmı olan ekspertiz raporu ve sözleşmenin ardından işin kalan kısmında siz sadece yeni evinizde eşyalarınızı karşılamanın keyfini sürebilirsiniz. İşinde disiplinli olduğu kadar müşterilerine saygılı ve güler yüzlü hizmet sunmayı ilke edinen uzman personellerimiz tarafından taşıma için karar verilen günde eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemleri gerçekleştirilerek eski evden yeni eve eşyalar taşınır. Buraya kadar tüm işlemler olması gerektiği gibi eşyaların zarar görmemesini sağlayacak prosedürleri kapsamaktadır. Bundan sonrasında ise sizlere firmamızın evden eve nakliyat hizmetinde sizlere sunduğu avantajlardan bahsedelim;

 • Kilercioğlu Nakliyat firmamızın sizlere sunmuş olduğu ekspertiz hizmeti sayesinde taşımaya konu olan eşyalarınızın değeri, eşyaların alınacağı ve taşınacağı mekanın durumu, mevkii, katı ve taşıma yöntemleri dahil tüm detayların belirlenmesi siz değerli müşterilerimize kusursuz bir hizmet sunmamızı sağlar.
 • Sizlere standartların üzerinde bir taşıma hizmeti sağlayan firmamız çalışmalarında düzenli iş takip yöntemi, çalışma stili ve sektörde bulunan diğer firmalardan farklı olarak geliştirdiği müşteri memnuniyeti kalitesi ile ilk sıralarda yer almaktadır.
 • Tecrübeli personellerimiz eşyalarınıza nakliye sürecinde gelebilecek herhangi bir zararı önlemek için paketleme ve ambalajlama sırasında büyük bir özenle ve titizlikle çalışmaktadır.
 • Evden eve taşımacılık sektöründe en ince noktaları dahi dikkate alan firmamız parça halinde taşınması gereken eşyalarınızı yeni adresinize yerleştirme sürecinde tekrardan montaj hizmetini de sağlamaktadır.
 • Özel olarak eğitim almış tecrübeli personellerimiz tüm taşıma işlemlerini tamamladığında siz değerli müşterilerimizin de eşyaların kontrolünü sağlaması ve tüm hizmetlerin sorunsuz bir şekilde gerçekleştiğini onaylaması ile hizmetimiz sona eriyor.

Kilercioğlu Nakliyat firmamızın sizlere sunduğu taşımacılık hizmetlerinden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilir, en kaliteli ve en uygun evden eve nakliyat hizmetini firmamızdan sağlayabilirsiniz.

Son Yazılar

Müşteri Görüşleri

 • Orhan GÜNDÜZ:
  11) 23 Nisan 2015 tarihinde Maltepe de bulunan 4 katlı... »
 • Murat YAVAŞ - NORDWİND AİRLİNES:
  Kilercioğlu Nakliyatı internet aramalarında bulduk. Yetkili çalışanlarından Ömer bey ile... »
 • SKYATLAS İLETİŞİM A.Ş:
  Yıldız teknik üniversitesi Davutpaşa kampüsü teknopark bölgesinde bulunan elektronik cihazlarımızın... »
KİLERCİOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL
Telefonlar: 0216 370 35 25
0212 690 90 99 - 0232 382 56 26
Website: http://kilercioglunakliyat.com
Email: info@kilercioglunakliyat.com