Fuar Taşımacılığı

 

ofis-tasima-resimleri

Firmaların kendini ifade etmek için kullandıkları en büyük reklam alanlarından birisi fuarlardır. Kilercioğlu Nakliyat firmamız sizlere bu süreçte eşyalarınızın taşınması, kurulumu ve zamanında fuar alanına ulaştırılması aşamasında en kaliteli hizmetleri sunmaktadır. Kurumsal taşımacılık hizmetleri adı altında sunduğumuz fuar taşımacılığı fuarda kullanacağınız tüm eşyaların isterseniz fuar alanına, isterseniz de fuar alanında sizin belirteceğiniz bir noktaya ulaştırılarak kurulumunun tamamlanmasıdır. Türkiye’de nakliyat firmalarının yaklaşık olarak %90’ı bireysel evden eve taşıma hizmeti sunarken firmamız sektörde her ne kadar çok kullanılmayan bir taşımacılık alanı olsa da fuar taşımacılığı konusunda da sizlere hizmet sunarak ihtiyaç duyduğunuz tüm desteği sağlamaktadır. Firmamız sizlere sunduğu hizmetlerde hem bireysel çözümler, hem de profesyonel çözümler sunarak vakit kaybetmeden hedefe ulaşmanızı sağlar.

Firmamız fuar taşımacılığı alanında sizlerin ihtiyaçlarına uygun çalışma prensiplerine özen göstermektedir. Alanında uzman ve tecrübeli çalışanlarımız öncelikle nakliyeye konu olacak eşyalarınıza uygun paketleme ve taşıma seçeneklerine karar vermektedir. Bu süreçte kullanılan malzemelerin kalitesi sayesinde taşıma sırasında oluşabilecek herhangi bir hasarın önüne geçilmektedir. Firmamız sizlere sunulan tüm bu hizmetlerde zamanın kısıtlı olduğu ve zamanında teslimatın önem taşıdığının bilincinde olarak sizlere en kısa sürede en güvenilir hizmeti sağlamaktadır. Fuar taşımacılığında amacımız size özel hızlı, güvenilir ve alternatif çözümler sunarak müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutmaktır. Nakliye için en uygun araçların belirlenmesi, eşyalarınızın niteliklerine uygun paketleme işlemlerinin yapılması, söz konusu malların fuar alanına taşınması, eşyaların kurulumu ve tüm hizmetlerin sağlanması ile sizden alınan onay neticesinde taşıma hizmetimiz sonlandırılmaktadır.

Fuar taşımacılığının ne denli prensipli ve sorumluluk gerektiren bir iş olduğunun bilincinde olan firmamız sizlerin bu büyük proje kapsamında taşıdığı en büyük yükleri hafifletmektedir. Fuar alanına eşyalarınızın ulaşması, kurulumu ve fuarda güvenle yerinizi almanız için firmamız sizlere en büyük desteği sunarak eşyalarınızın sağlam bir şekilde taşınmasını sağlar. Firmamızın güvenli ve disiplinli çalışmasının yanı sıra taşıma hizmetimiz için uyguladığımız sigorta da sizlere güvence oluşturmaktadır. Sektörünüzde emin adımlarla ve kaliteli çalışmalarla anılmak istiyorsanız fuar taşımacılığı firmaları arasından yapacağınız tercihi de doğru yapmanız son derece önemlidir. Bu aşamada Kilercioğlu Nakliyat firması olarak sizlere zamanında teslim ve sıfır hasar garantisi ile en kaliteli hizmetleri sağlıyoruz. Tüm bu hizmetlerin yanı sıra fuar bitiminde de aynı şekilde eşyalarınız ve standlarınız tekrardan bildirdiğiniz yere getirilir. Fuar taşımacılığı için hizmet almak istiyorsanız anında bizimle iletişime geçerek yükünüzü hafifletebilirsiniz.

Son Yazılar

Müşteri Görüşleri

  • Orhan GÜNDÜZ:
    11) 23 Nisan 2015 tarihinde Maltepe de bulunan 4 katlı... »
  • Murat YAVAŞ - NORDWİND AİRLİNES:
    Kilercioğlu Nakliyatı internet aramalarında bulduk. Yetkili çalışanlarından Ömer bey ile... »
  • SKYATLAS İLETİŞİM A.Ş:
    Yıldız teknik üniversitesi Davutpaşa kampüsü teknopark bölgesinde bulunan elektronik cihazlarımızın... »
KİLERCİOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL
Telefonlar: 0216 370 35 25
0212 690 90 99 - 0232 382 56 26
Website: http://kilercioglunakliyat.com
Email: info@kilercioglunakliyat.com