Hakkımızda

 

yeni_logo copy

Kilercioğlu Nakliyat 1983 yılında İstanbul Maltepe’de kurulmuş eşya depolama konusunda titiz çalışma prensibine sahip bir firmadır. Şirketimiz eşyalarınızı en ince ayrıntısına kadar dikkatli bir çalışma içerisinde ambalajlayarak güvenli bir şekilde taşıma, depolama ve muhafaza işlemlerini gerçekleştirmektedir. Tecrübeli çalışanları ve yaygın filosu ile sektörde öncü firmalar arasında yer almayı başaran şirketimiz ev ve iş yeri taşıma hizmetlerinde sizlere müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sunmaktadır.

Evden eve nakliyat ve taşıma hizmetlerinde kurulduğu günden bu yana kendini ve müşteri çevresini genişletmeyi başaran firmamız 2009 yılı sonunda Antalya Nakliyat ile ortaklık oluşturarak hizmet bünyesini daha da genişletmeyi hedeflemiştir. Firmamız müşterilerinin taşıma ve depolama ihtiyaçlarına yenilikçi, toplam kalite anlayışı ve kişiye özel yaklaşımlar çerçevesinde anlık çözümler üretmektedir.

Uzman kadrosu ile sizlere en kaliteli ve en hızlı hizmeti sağlayan firmamız aynı zamanda tüm faaliyetlerinde de  modern teknolojiler kullanmaktadır. Sürekli olarak kendini ve çalışmalarını inceleyen şirketimiz sizlere sunulan hizmetleri değerlendirerek, iyileştirme ve yenileme çabalarını da sürdürmektedir. Dürüst, çalışkan, güler yüzlü ve disiplinli personellerimiz ile iş ahlakı ve toplum ahlakına titizlikle uyulmaktadır.

Hizmet prensiplerimiz

 • Kilercioğlu nakliyat firmamız öncelikle siz değerli müşterilerine saygı duyar ve değer verir.
 • Firmamız sizlere sunulan hizmetlerde tam sorumluluk duygusu ile çalışmaktadır.
 • Müşterileri ile sürekli ve devamlı ilişkiler kuran firmamız yapabileceğinden fazla söz vermemekte ve verilen sözleri de yerine getirmektedir.
 • Sektörde öncü olmayı başaran firmamız bu başarıyı borçlu olduğu mevcut müşterilerini memnun ederek yeni müşteriler kazanmayı hedeflemektedir.
 • Sunulan hizmetlerde tedbirli ve hızlı çalışan personellerimiz her daim müşterilerinin Kilercioğlu Nakliyat firmasından bahsederken kalite ve güvenden söz edilmesini sağlar.
 • Acil işlere öncelik veren firmamız hizmette kaliteden ödün vermeden siz değerli müşterilerine anlık çözümler üretir.
 • En önemlisi de firmamızın hizmet prensiplerinin başında müşterilerin saklı tutulması gereken bilgilerini gizli tutarak çalışmak yer alır.

Türkiye’de Lider, Öncü ve Tanınmış Bir Marka Olmayı Hedefliyoruz

Kilercioğlu Nakliyat firması olarak evden eve taşımacılık ve depolama hizmetlerinde sizlere en iyi ve kaliteli hizmetleri sunarak Türkiye’de lider olmayı hedefliyoruz. Firmamız evden eve taşıma faaliyetlerini müşterilerinin istek ve beklentilerini karşılayacak şekilde yürüterek taahhüt edilen zamanda teslimata her daim önem göstermektedir. Ayrıca çalışanlarımızı daha iyi bir çevre ve daha kaliteli çalışma ortamları için özel olarak eğiten firmamız sizlere her daim güler yüzlü hizmet sunarak ”müşteri memnuniyeti” hedefini de başarmaktadır.

Son Yazılar

Müşteri Görüşleri

 • Orhan GÜNDÜZ:
  11) 23 Nisan 2015 tarihinde Maltepe de bulunan 4 katlı... »
 • Murat YAVAŞ - NORDWİND AİRLİNES:
  Kilercioğlu Nakliyatı internet aramalarında bulduk. Yetkili çalışanlarından Ömer bey ile... »
 • SKYATLAS İLETİŞİM A.Ş:
  Yıldız teknik üniversitesi Davutpaşa kampüsü teknopark bölgesinde bulunan elektronik cihazlarımızın... »
KİLERCİOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL
Telefonlar: 0216 370 35 25
0212 690 90 99 - 0232 382 56 26
Website: http://kilercioglunakliyat.com
Email: info@kilercioglunakliyat.com