Hastane Taşımacılığı

hastane_tasima

Hastane taşımacılığı çok fazla dikkat ve titizlik isteyen, hijyenik malzemeler ve özel ekipmanlar kullanılarak yürütülmesi gereken bir taşımacılık alanıdır. Çeşitli nedenlerden ötürü hastanelerin yer değiştirmesi gerektiğinde Kilercioğlu Nakliyat firması olarak kısa sürede ve güvenli bir şekilde hizmet sunmaktayız. Alanında uzman kadromuz hastane taşımacılığı hizmetinde en uygun ekipmanları ve doğru teknikleri kullanarak ihtiyacınız olan hizmeti kısa sürede sağlamaktadır. Hastane taşıma işlemleri sırasında cihazların ağırlığının göz önüne alınması ve bu cihazların önemli bir hassasiyetle taşınmasının gerektiği göz önüne alınarak firmamız bu alanda profesyonel olarak eğitim almış personellerini görevlendirmektedir. Sağlık hizmetleri sunan hastaneler günümüzde taşımacılık sektöründe en titiz davranılması gereken alandır. Hastane içerisindeki malzemelerin ufacık bir hasarda dahi zarar görerek bozulması nedeniyle taşımacılık esnasında oldukça dikkatli davranılması gerekmektedir.

Hastane taşımacılığı hizmeti alınmak istendiğinde değeri insan hayatı için son dere hayati önem taşıyan ekipmanların güvenliği açısından ekspertiz en etkin çare olmaktadır. Kilercioğlu Nakliyat firmamız hastane taşınacağı zaman öncelikle ekspertiz uzmanlarımızı göndererek eşyalarınıza sigorta işlemi için değerlendirme yaparak oluşabilecek en ufak hasara karşı sizin adınıza önlem almaktadır. Bu aşamada önemle belirtmemiz gereken bir nokta daha var ki o da hastane taşımacılığının amatör ya da ucuz fiyatlı nakliye firmalarının başarabileceği bir taşıma şekli olmadığıdır. Sosyal anlamda bir ülkenin en önemli kurumu olan hastaneler nakliye sektöründe de taşımacılığında en dikkatli davranılması gereken alandır. Firmamız insan sağlığına ve çevreye verdiği önemi sizlere sunduğu hastane taşımacılığı alanında bir kat daha üst düzeye taşıyarak sorumluluklarını dikkatle yerine getirmektedir. Ayrıca diğer bir nokta ise bu kadar önemli bir taşımacılık alanı için fiyatta değil deneyime önem verilmesidir. Firmamız hem referansları, hem de tecrübeli personeli ile hastane taşımacılığında sizlere deneyimlerini de aktarmaktadır.

Özenle ve dikkatle gerçekleştirdiğimiz taşımacılık hizmetlerinde hastane eşyalarını taşırken malzemelere uygun ambalajlama ve paketleme tekniğine de önem veriyoruz. Tüm hasta yataklarını ambalajlama, ameliyathane ve özel laboratuar malzemelerini ise paketleme sırasında özel malzemeler kullanılmaktadır. Ayrıca çalışanlarımız ofis gereçlerini ve bilgisayar gibi teknolojik aletleri de balonlu ambalajlama paketlerine özel olarak yerleştirmektedir. Türkiye’nin tüm şehir ve bölgelerine hastane taşımacılığı hizmeti sunan firmamız sektörde ulaştığı başarıları sayesinde tüm devlet hastaneler, özel poliklinikler ve sağlık kuruluşlarının tercihi olmaktadır. Alanında sunduğu hizmet tecrübesi ile sektördeki diğer firmalar tarafından da örnek alınan Kilercioğlu Nakliyat firmamızla iletişime geçerek kaliteli hizmetlerimizden cazip fiyat seçenekleri ile faydalanabilirsiniz.

Son Yazılar

Müşteri Görüşleri

  • Orhan GÜNDÜZ:
    11) 23 Nisan 2015 tarihinde Maltepe de bulunan 4 katlı... »
  • Murat YAVAŞ - NORDWİND AİRLİNES:
    Kilercioğlu Nakliyatı internet aramalarında bulduk. Yetkili çalışanlarından Ömer bey ile... »
  • SKYATLAS İLETİŞİM A.Ş:
    Yıldız teknik üniversitesi Davutpaşa kampüsü teknopark bölgesinde bulunan elektronik cihazlarımızın... »
KİLERCİOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL
Telefonlar: 0216 370 35 25
0212 690 90 99 - 0232 382 56 26
Website: http://kilercioglunakliyat.com
Email: info@kilercioglunakliyat.com