Maltepe Evden Eve Nakliyat

maltepe

Maltepe, İstanbul’un önemli ilçeleri arasında yer almaktadır. Burada ikamet edenler için Maltepe evden eve nakliyat hizmeti son derece önemlidir. Sürekli artan nüfusa bağlı olarak gelişen yapı projeleri sonunda nakliyat firmalarının da sayısı artmıştır. Bu konuda hizmet alırken başta kalite olmak üzere birçok noktaya dikkat etmeniz gerekmektedir.

Nakliyatın Aşamaları Nelerdir?

Evden eve nakliyat konusunda hizmet sunan firmalar şu aşamalara dikkat etmelidir:

 • Ekspertiz Aşaması
 • Demontaj ve Paketleme Aşaması
 • Taşıma Aşaması
 • Adrese Teslim ve Montaj Aşaması

Maltepe evden eve nakliyat konusunda hizmet sunan Kilercioğlu firmamız, ücretsiz ekspertiz konusunda kaliteli hizmet vermektedir. Adres bilgilerinizi verdikten sonra sektörde uzman ekibimiz kısa sürede gelmekte ve eşyaların yapısını incelemektedir. Buna göre en uygun demontaj yöntemi ve paketleme konusu belirlenmekte, ne kadar elemana ihtiyaç duyulduğu ortaya çıkarılmaktadır. Ayrıca, araç büyüklüğü de bu aşamada kararlaştırılmaktadır.

Firmamız, demontaj aşamasında parçalarına ayrılabilen eşyalarınızı taşıma kolaylığı olması ve zarar görmemesi için demonte hale getirmektedir. Bunun ardından düzgün ve dikkatli bir şekilde paketleme aşamasına geçilmektedir. Maltepe evden eve nakliyat hizmeti açısından taşıma aşaması da büyük bir titizlikle gerçekleştirilmekte ve eşyalar araca son derece dikkatli bir şekilde yerleştirilmektedir.

Evden eve nakliyat konusunda son aşama olan adrese teslim ve montaj aşaması da uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Taşındığınız adreste gösterdiğiniz odalara tüm eşyalar konulmaktadır. Bu sayede yeni evinize yerleşmeniz de son derece kolay olmaktadır. Demonte yapılan eşyalarınız titizlikle montaj edilmektedir.

Evden Eve Nakliyatta Güvenilir Adres

Profesyonel evden eve nakliyat firmaları arasında sunduğu hizmet kalitesiyle ön plana çıkan Kilercioğlu nakliyat firmamız, tüm eşyalarınızı sigortalamaktadır. Bu sayede eşyalarınızla ilgili olumsuz bir durumda zararınız karşılanmaktadır. Uzman ekibinin hizmetine güvenen firmamız, son derece hızlı bir şekilde hizmet sunmaktadır. Bu da taşınan kişiler için büyük bir avantaj olmaktadır.

Firmamızı ziyaret ederek ya da telefonla ulaşarak ekspertiz hizmeti için adresinizi bırakabilirsiniz. Taşınma zamanınıza göre plan çıkaran firmamız, Maltepe evden eve nakliyat hizmetinde uygun fiyat politikası ile hareket etmektedir.

Son Yazılar

Müşteri Görüşleri

 • Orhan GÜNDÜZ:
  11) 23 Nisan 2015 tarihinde Maltepe de bulunan 4 katlı... »
 • Murat YAVAŞ - NORDWİND AİRLİNES:
  Kilercioğlu Nakliyatı internet aramalarında bulduk. Yetkili çalışanlarından Ömer bey ile... »
 • SKYATLAS İLETİŞİM A.Ş:
  Yıldız teknik üniversitesi Davutpaşa kampüsü teknopark bölgesinde bulunan elektronik cihazlarımızın... »
KİLERCİOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL
Telefonlar: 0216 370 35 25
0212 690 90 99 - 0232 382 56 26
Website: http://kilercioglunakliyat.com
Email: info@kilercioglunakliyat.com