Ofis Taşıma

ofis-nakliyati

Ofisiniz için bir değişime ihtiyaç duyduğunuzda bir yerden başka bir yere taşınma aşamasında sizlere profesyonel bir ofis taşıma hizmeti sunan Kilercioğlu Nakliyat firmamız her daim yanınızda. Küçük bir ofisiniz var ise eşyalarınızı taşıtmak zor olmayacaktır. Ancak büyük bir ofisiniz varsa eşyalarınızın güvenli olarak taşınması için kaliteli bir firmadan hizmet almaya ihtiyacınız olacaktır. Firmamız sizlere ofis taşıma hizmetlerinde titiz bir çalışma ile en hızlı çalışmayı sağlamaktadır. Ofis işlerinizin aksamaması için eşyalarınızı aynı gün içerisinde yeni ofisinize yerleştiren tecrübeli personellerimiz aynı zamanda yeni ofisinizde eşyalarınızın montaj işlemlerini de gerçekleştirerek işlerinizin aksamaması için sizlere tüm kolaylıkları sağlamaktadır.

Türkiye’nin en önemli nakliyat firmaları arasında yer alan firmamız ofis taşıma hizmetlerinde tüm hassas detaylara özen göstermektedir. Ofis taşıma sırasında dosyalarınızın da özenle kaybolmadan, yırtılmadan ya da herhangi bir hasara maruz kalmadan personellerimizce güvenle taşınması sağlanır. Firmamız profesyonel ekibi ve geniş araç filosu sayesinde şehir içi ve şehirler arası ofis taşımacılığında sizlere en hızlı ve en güvenilir hizmetleri sunmayı hedeflemektedir. Ofis taşımanın ne denli profesyonellik gerektirdiğinin bilincinde olan eğitimli personellerimiz büyük, küçük tüm eşyalarınızı hassasiyetle paketlemekte ve yeni ofisinizde belirlemiş olduğunuz yerine yerleştirmektedir. Ofisinizi taşımaya karar verdiyseniz ve bizi tercih etmeyi düşünüyorsanız alacağınız hizmet aşamalarından kısaca bahsedelim;

 • Kilercioğlu Nakliyat firmamız tarafından öncelikle eksperler gönderilerek ofis malzemelerinizin tespiti sağlanır.
 • Taşınacak malzemelerin tespiti ile birlikte taşıma günü, fiyatlandırma ve sigortalama gibi detaylar konuşularak sizinle ortak bir anlaşma sağlanır.
 • Ardından firmamızla anlaştığınız gün eski ofisinizde bulunan eşyalarınız özenle ambalajlama ve paketleme işlemine tabi tutulur.
 • Eşyalarınızın paketleme işleminin tamamlanması ile araçlara yükleme işlemine başlanır.
 • Ekiplerimiz ve geniş araç filomuz sayesinde güvenle yeni ofisinize getirilen eşyalarınız belirttiğiniz şekilde yerleştirilir. Dosyalarınızda hiçbir kayıp, karışıklık ve hasar olmaksızın numaralandırma sırasına uygun olarak yerlerine koyulur.
 • Ofisinizde bulunan koltuklar ve masalar gerekirse montaj edilir ve sizin de kontrol etmeniz sağlanır.
 • Sizden alınan onay neticesinde ofis taşıma hizmetimiz sonlandırılır.

Kilercioğlu Nakliyat uzun yıllardan bu yana nakliyat ve taşımacılık alanında siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler sunmaktadır. Aynı profesyonelliği ofis taşıma alanında da gösteren firmamız Avrupa standartlarında taşıma işi yürüten tek firmadır. Tüm bunların yanı sıra sizlere sunulan kaliteli hizmetlerin uygun fiyat seçenekleri ile yürütülmesi de firmamızı tercih etmenizi sağlayacak büyük avantajlardan biridir. Ofis taşıma hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Son Yazılar

Müşteri Görüşleri

 • Orhan GÜNDÜZ:
  11) 23 Nisan 2015 tarihinde Maltepe de bulunan 4 katlı... »
 • Murat YAVAŞ - NORDWİND AİRLİNES:
  Kilercioğlu Nakliyatı internet aramalarında bulduk. Yetkili çalışanlarından Ömer bey ile... »
 • SKYATLAS İLETİŞİM A.Ş:
  Yıldız teknik üniversitesi Davutpaşa kampüsü teknopark bölgesinde bulunan elektronik cihazlarımızın... »
KİLERCİOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL
Telefonlar: 0216 370 35 25
0212 690 90 99 - 0232 382 56 26
Website: http://kilercioglunakliyat.com
Email: info@kilercioglunakliyat.com