Paketleme

evdenevenakliyat22 evdenevenakliyat52

Bir yerden bir yere taşınırken ilk aklınıza gelen nedir? Eşyalarınızın nasıl paketleneceği ve paketleme sırasında hangi malzemelerin kullanacağıdır muhtemelen. Kilercioğlu Nakliyat sizleri bu dertten kurtarıyor. Taşıma sektörünün en önemli unsurlarından biri olan paketleme tecrübeli personellerimiz ve son derece kaliteli sıfır malzemelerimiz ile kaliteli bir şekilde gerçekleştiriliyor. Paketlemenin eşyalarınızı taşıma sırasında oluşabilecek ezik, çizik ve hasarı en aza indirmesi ne kadar önemli bir uygulama olduğunu ortaya koymaktadır. Özellikle de kanepe, koltuk, baza, oturma grupları ve deri malzemelerin kullanıldığı eşyalarınızın dışını kartonla kaplayarak hiçbir zarar görmemesini sağlamak işimizi ne derece özenle yaptığımızı göstermektedir. Firmamız ve alanında uzman personellerimiz her eşyanıza uygun paketleme malzemeleri ve paketleme tekniğini kullanarak eşyalarınızın taşınma sırasındaki güvenini üst düzeye çıkarmaktadır. Peki firmamız paketleme işlemleri için nasıl çalışır?

 • 1. Aşama

İlk aşamada firmamız paketlemenin yapılacağı adrese gelerek bütün eşyalarınızı uygun teknikleri kullanarak paketleme işlemine tabi tutar. Bu süreçte eşyalarınızın paketlerinin üzerine kaç parça eşya olduğu, eşyaların ismi ve sigorta değeri not edilir. Burada sizlere önerimiz firmamızla iletişime geçerken paketleme işlemine konu olacak eşya sayısını ve eşyanın cinsini doğru belirtmenizdir. Bu sayede tüm eşyalarınıza yetecek kadar malzeme ile ekibimiz sizlere en özenli hizmeti sunacaktır.

 • 2. Aşama

İkinci aşamada eşyalarınız paketlenir, anlaşılan fiyatlarda hazırlanan sözleşme neticesinde belirlenen adrese eşyalarınız taşınır ve yeni adresinize yerleştirilir. Fiyatlandırma içerisinde taşıma bedeli, paketleme bedeli ve sigorta bedeli yer alır.

 • 3. Aşama

Son aşama ise paketleme hizmetine dair sizlerin de kontrol ve onayı ile hizmetin sonlandırılmasıdır. Nakliye firması olarak taşıma türlerinde gösterdiğimiz özeni paketleme işlemlerimizde de göstererek işimize ve müşteri memnuniyetine gösterdiğimiz ilgiyi her daim ortaya koymaktayız.

Firmamız paketleme işlemlerinde eşyalarınızın türüne uygun olarak koli, ambalaj kağıdı, nakliyat battaniyesi, streç, balonlu naylon ve kraft kağıt gibi malzemeler kullanmaktadır. Bunun dışında isteğe göre köşe korucular ya da kalın balonlu naylonlar da kullanılabilmektedir. Sizlere paketleme malzemeleri için bir öneri sunacak olursak balonlu naylonu her daim öneririz. Her ne kadar diğer ürünlere oranla fiyat açısından biraz daha maliyetli olsa da eşyalarınızı koruma kapasitesi daha yüksektir. Taşınma işlemleriniz için ya da eşyalarınızı depolama hizmetlerinden yararlanmak için paketleme hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız bu konuda kaliteli ve tecrübeli bir firma olan Kilercioğlu Nakliyat en doğru adresiniz. Bizimle iletişime geçerek müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Son Yazılar

Müşteri Görüşleri

 • Orhan GÜNDÜZ:
  11) 23 Nisan 2015 tarihinde Maltepe de bulunan 4 katlı... »
 • Murat YAVAŞ - NORDWİND AİRLİNES:
  Kilercioğlu Nakliyatı internet aramalarında bulduk. Yetkili çalışanlarından Ömer bey ile... »
 • SKYATLAS İLETİŞİM A.Ş:
  Yıldız teknik üniversitesi Davutpaşa kampüsü teknopark bölgesinde bulunan elektronik cihazlarımızın... »
KİLERCİOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL
Telefonlar: 0216 370 35 25
0212 690 90 99 - 0232 382 56 26
Website: http://kilercioglunakliyat.com
Email: info@kilercioglunakliyat.com