Parça Eşya Taşımacılığı

istanbul_evden_eve_nakliyat_7

Evinizin tamamını değil, birkaç parça eşyanızı taşımak için yardıma mı ihtiyacınız var? Kilercioğlu Nakliyat evden eve nakliyata ne kadar özen gösteriyorsa, parça eşyalarınızın taşınmasında da aynı kalite ve güveni sağlıyor. Öğrenciyseniz, bekar eviniz varsa ya da görev nedeniyle başka bir şehirde birkaç başka eşya ile yeni bir yaşama mı ihtiyacınız var, firmamız eşyalarınızı belirttiğiniz adrese güvenle teslim ediyor. Parça eşya taşımacılığı olarak isimlendirdiğimiz bu hizmet alanında sektörün öncü firmaları arasında yer almaktayız. Firmamızın sektördeki bu başarısı asla tesadüf değildir. Sizlere sunduğumuz parça eşya taşımacılığı hizmetinde eşyalarınızı şehirler arası taşımada güvenle adresinize teslim etmekteyiz. Diğer taşıma alanlarında gösterdiğimiz özeni parça eşyalarınızda da titizlikle ambalajlama ve paketleme işlemlerimiz ile göstermekteyiz.

Parça eşya taşımacılığı hizmetimizden faydalanmak için şu adımları izleyebilirsiniz;

 • Öncelikle taşımaya konu olacak eşyalarınızın sayısını belirleyin. Unutmayın ki eşyalarınızın sayısı ne kadar fazla olursa fiyatlandırmamız da buna göre değişecektir.
 • Ardından taşıma gününüzden en az 1 hafta önce bizimle irtibata geçerek eşyalarınızın listesi, taşınacağı yer ve kat dahil olmak üzere detaylı bilgileri iletin.
 • Firmamızın sizin için oluşturduğu sigorta ve tespitlerin ardından taşıma gününü bekleyebilirsiniz.

Parça eşya taşımacılığında uzman ve deneyimli çalışanlarımız taşımanın belirlendiği tarihte adresinize gelerek eşyalarınıza uygun ambalajlama ve paketleme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Eşyalarınızı varacağı adrese ulaştıran firmamız güvenle yerleştirme işlemlerini de tamamlayarak sizden alınan onay neticesinde hizmetimizi tamamlamaktadır. Şunu belirtmeliyiz ki çalışanlarımız parça eşya taşımacılığı alanında sizlere normal taşıma şekillerinde uygulanan tüm hizmetleri birebir uygulamaktadır.

Sektördeki farkımızı ortaya koyacağımızdan kuşkunuz olmasın. Tüm bu kaliteli ve güvenilir hizmetlerin yanı sıra parça eşya taşımacılığındaki popülerliğimizi kurumsal firmalar için de göstermekteyiz. Şirketinize ya da firmanıza ait ürünlerin bir yerden başka bir yere taşınmasında da güvenilir bir nakliye şirketi arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel olarak hizmet sunmayı ilke edinen firmamız ihtiyaç duyduğunuz her alanda sizlere kolaylık yaratmaktadır. Yemek takımınızı, salon takımınızı, yazlık eşyalarınızı, öğrenci evinizi, bekar evinizin eşyalarını, ofis mobilyalarınızı ve taşınmasına ihtiyaç duyduğunuz tüm parça eşyalarınızı güvenebileceğiniz bir firma arıyorsanız

Kilercioğlu Nakliyat her daim kaliteli hizmetleri ve uygun fiyat seçenekleri ile hizmetinizdedir. Nakliye hizmetine ek olarak cazip fiyatlar ile sigortalama avantajımızdan da faydalanabilirsiniz. Eşyalarınıza sizin kadar değer verecek, hasar görmemesi için gerekli tüm önlemleri alarak parça eşyalarınızı zarar görmeden adresinize ulaştıracak en kaliteli firma olmaktan gurur duyuyoruz.

Son Yazılar

Müşteri Görüşleri

 • Orhan GÜNDÜZ:
  11) 23 Nisan 2015 tarihinde Maltepe de bulunan 4 katlı... »
 • Murat YAVAŞ - NORDWİND AİRLİNES:
  Kilercioğlu Nakliyatı internet aramalarında bulduk. Yetkili çalışanlarından Ömer bey ile... »
 • SKYATLAS İLETİŞİM A.Ş:
  Yıldız teknik üniversitesi Davutpaşa kampüsü teknopark bölgesinde bulunan elektronik cihazlarımızın... »
KİLERCİOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL
Telefonlar: 0216 370 35 25
0212 690 90 99 - 0232 382 56 26
Website: http://kilercioglunakliyat.com
Email: info@kilercioglunakliyat.com