Piyano Taşıma

piyano taşıma

piyano taşıma

Piyano taşıma geniş uzmanlık gerektiren ve özel olarak bu iş için görevlendirilmiş deneyimli kişiler tarafından yürütülmesi gereken bir taşıma türüdür. Piyanolar oldukça hassas müzik aletleri olduğu için nakliye işlerinin de bu işin ehli personeller tarafından yürütülmesi gerekir. Kilercioğlu Nakliyat firması olarak sizlere piyano taşıma alanında tecrübeli elemanlarımızla en kaliteli hizmetleri sunmaktayız. Piyano taşınmadan önce taşıma işleminin nasıl yapılacağı konusunda gerekli koordinasyonun sağlanması için öncelikle hazırlıklar yapılmalıdır. Piyanolar deneyimsiz kişiler tarafından taşındığında tellerinin kopma riski ya da rezonans tahtasında çatlaklar meydana gelebilir. Bu da hem maddi, hem de manevi değeri bulunan piyanonuzun büyük hasar görmesi demektir. Piyanonun özel bir alet olması nedeniyle deneyimli personellerimiz bu taşıma işlemlerinde son derece hassas ve narin teknikleri kullanmaktadır.

Kolay bir işten bahsediliyor gibi görünse de aslında piyano taşıma oldukça zorlu bir iştir. Bir piyanonun ortalama ağırlığının 200-400 kg arasında olduğu ve boyutunun büyüklüğü de hesaba katılırsa piyano taşımanın ağır yüklü bir iş olduğu anlaşılacaktır. Firmamız piyano taşıma sırasında oluşabilecek en ufak ezik, çizik ya da bu tip dönüşü olmayan hasarlara karşı sigorta uygulayarak sizlere sunulan hizmetleri güvence altına almaktadır. Çalışanlarımız öncelikle piyanoyu uygun teknikler kullanarak ambalajlama işlemine tabi tutar ve piyanonuzun ağırlığına göre 4-5 personelimiz tarafından dikkatle taşıma işlemi gerçekleştirilir. Piyanonun gideceği adrese sağlam bir şekilde ulaşması için araç içindeki yerleşimi ve sabitlenmesi konusunda da son derece dikkatli davranılmaktadır. Firmamız diğer taşımacılık alanlarında göstermiş olduğu başarıyı piyano taşımacılığında da geliştirerek bu alanda sektörün öncü isimleri arasında yer almayı başarmıştır.

Piyano taşımacılığı alanında profesyonel olarak hizmet sunan firmamız diğer taşımacılık alanlarına uyguladığı sistemi bu sektörde de devam ettirmektedir. Bize ulaşmanız halinde firmamız tarafından adresinize eksper gönderilerek piyanonuz incelenir. Taşıma ücreti, taşıma şekli, ulaşım yöntemi ve sigortalama dahil diğer hususların belirlenmesi ile sizinle anlaşma sağlanması halinde bu sözlü anlaşma yazılı hale getirilir. Sizlere sunulan hizmetin ciddiyetinin farkında olan personellerimiz taşıma için verilen tarihte ve saatte adresinize gelerek planlanan ambalajlama, paketleme ve taşıma işlemini gerçekleştirir. Geniş araç filosu sayesinde sizlerin ihtiyaçlarına uygun araç seçimi ile doğru taşıma tekniğini kullanan firmamız piyano taşımacılığında daha küçük araçları tercih ederek piyanonun sabitlenmesi hususunda da kolaylık sağlamaktadır. Sizin için maddi ve manevi değeri bulunan piyanonuzu sizin kadar hassas davranarak güvenle taşıyacak bir firmaya ihtiyaç duyuyorsanız Kilercioğlu Nakliyat firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Son Yazılar

Müşteri Görüşleri

  • Orhan GÜNDÜZ:
    11) 23 Nisan 2015 tarihinde Maltepe de bulunan 4 katlı... »
  • Murat YAVAŞ - NORDWİND AİRLİNES:
    Kilercioğlu Nakliyatı internet aramalarında bulduk. Yetkili çalışanlarından Ömer bey ile... »
  • SKYATLAS İLETİŞİM A.Ş:
    Yıldız teknik üniversitesi Davutpaşa kampüsü teknopark bölgesinde bulunan elektronik cihazlarımızın... »
KİLERCİOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL
Telefonlar: 0216 370 35 25
0212 690 90 99 - 0232 382 56 26
Website: http://kilercioglunakliyat.com
Email: info@kilercioglunakliyat.com