Şehir İçi Nakliyat

a

Şehir içi nakliyat hizmeti almak istiyorsunuz ancak güvenilir ve kaliteli bir firma arayışında mısınız? Kilercioğlu Nakliyat firmamız sizleri daha fazla yormadan kaliteli taşımacılıkla buluşturuyor. Şehir içi nakliyatta bir semtten bir semte taşınırken eşyalarınızın hasar görmeden uygun paketleme ve taşıma işlemleri ile götürülmesini istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Şehir içi ev ve ofis taşımak sizler için hiç bu kadar kolay olmamıştı. Firmamızın uzman kadrosu sayesinde eşyalarınızın paketlenmesi, sigortalanması ve taşınması konusunda tüm işlemler titizlikle yürütülmektedir. Şehir içi nakliyat firmaları arasında sektörün öncüsü olarak sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetlerden kısaca bahsedelim.

 • Güven

Kilercioğlu Nakliyat şehir içi nakliyat firması siz değerli müşterilerimize modern nakliye filosu ve dinamik yapısı ile güven sunar.

 • Kalite

Firmamız kalitesinden ve profesyonelliğinden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile nakliyat sektöründe yasal düzenlemelere karşı duyarlı, hızlı, güvenilir, zamanında, doğru ve müşteri odaklı çözümler sunarak sizlere kaliteyi hissettirir.

 • Ulaşım

Ulaşım konusunda üstlendiği sorumluluğun farkında olan firmamız üzerine aldığı görevi en iyi şekilde yerine getirmektedir. Şehir içi nakliyat sürecinde ulaşım sektörünün kurallarına uygun şekilde taşımacılık gerçekleştirmeye özen gösteren firmamız aynı zamanda eşyalarınızı vaktinde belirlenen yere ulaştırma hususuna da dikkat etmektedir.

 • Memnuniyet

Firmamız için ”müşteri memnuniyeti” ilk sırada gelmektedir. Müşterilerimizin sorunsuz bir şekilde hizmet alması için son derece hassas davranan firmamız zamanında teslim anlayışı ile de bu hedefini ortaya koyuyor.

Kilercioğlu Nakliyat şehir içi nakliyat hizmetinde diğer firmalar arasında lider konumda olmayı siz değerli müşterilerine ve gerçekleştirmiş olduğu kaliteli taşımacılık işlerine borçlu bir firmadır. Firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetlerde garantili ve sigortalı anlaşmalar yaparak güvencesini bir kez daha ortaya koyuyor. İster evinizi, isterseniz de ofisinizi güvenli bir şekilde taşıtmak istiyorsanız kaliteden ödün vermemenizi öneririz. Bu aşamada öncelikle bizimle iletişime geçerek eşya taşıma konusunda müşteri temsilcilerimizin sizlere sunacağı değerli bilgileri dinleyerek işimizde ne kadar tecrübeli olduğumuza karar verebilirsiniz.

Evinizi ya da iş yerinizi şehir içinde bir yerden başka bir yere taşırken sorunsuz bir şekilde eşyaların taşınmasını ve yerleştirilmesini istiyorsanız firmamızı tercih ederek en doğru kararı verebilirsiniz. Firmamız sizler için zor görünen bu işi taşınacak eşyaların fazlalığına, mesafeye, taşınacak mekanın katına ve diğer tüm kriterlere göre uygun bir şekilde fiyatlandırarak yükünüzü biraz daha hafifletmektedir. Kilercioğlu Nakliyat taşımacılıkta müşteri dostu çözümleri ile her daim yanınızda ve hizmete hazır bir firmadır.

Son Yazılar

Müşteri Görüşleri

 • Orhan GÜNDÜZ:
  11) 23 Nisan 2015 tarihinde Maltepe de bulunan 4 katlı... »
 • Murat YAVAŞ - NORDWİND AİRLİNES:
  Kilercioğlu Nakliyatı internet aramalarında bulduk. Yetkili çalışanlarından Ömer bey ile... »
 • SKYATLAS İLETİŞİM A.Ş:
  Yıldız teknik üniversitesi Davutpaşa kampüsü teknopark bölgesinde bulunan elektronik cihazlarımızın... »
KİLERCİOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL
Telefonlar: 0216 370 35 25
0212 690 90 99 - 0232 382 56 26
Website: http://kilercioglunakliyat.com
Email: info@kilercioglunakliyat.com