Şehirler Arası Nakliyat

ofis_tasima-4

Evinizi aynı şehir içinde bir yerden başka bir yere taşırken ne kadar zorlanıyorsanız, bir şehirden başka bir yere taşınırken de bu zorluk iki katına çıkmaktadır. Şehir içi nakliyatta kendi çözümlerinizi kullanmanız dahi mümkün iken, şehirler arası nakliyat tamamen profesyonellik gerektiren bir iştir. Eşyaların doğru şekilde paketlenmesi, güvenle taşınması, yol boyunca sarsılmadan gideceği yere ulaştırılması ve diğer tüm detayları en ince ayrıntısına kadar sizler için düşünen Kilercioğlu Nakliyat firmamız sizlere şehirlerarası nakliyat sektöründe en kaliteli hizmetleri sunuyor. Firmamız kurulduğu günden bu yana çalışma sistemini, çalışma ekibini ve çalışma koşullarını geliştirerek sizlere bu günkü profesyonelliği ile en güvenilir taşıma hizmetlerini sağlamaktadır. Şehirler arası taşımanın ne denli titizlik gerektirdiğinin bilincinde olan çalışanlarımız eşyalarınızın bulunduğu şehirden ulaştırılacağı şehre kadar taşınması aşamasında sizlere güler yüzlü hizmetleri ile sorunsuz destekler sunmaktadır.

Türkiye genelinde istediğiniz illerde hizmet sağlayan firmamız sizler için son teknolojinin getirdiği tüm kolaylıklardan faydalanmaktadır. Eşya taşımacılığında müşteri memnuniyetini ilke edinmenin yanı sıra bu hususta taşıma sürecinden işlemlerin bitim sürecine kadar geçen sürede en ince noktalara dikkat ederek profesyonelliğimizi de ortaya koymaktayız. Şehirler arası nakliyat taşımacılık sektörünün en zorlu ve en riskli hizmet türüdür. Bunun bilincinde olan firmamız her ne kadar sizinle iyi irtibatlar kurmaya çalışsa da asla iş sorumluluğunu arka plana atmadan sorunsuz hizmeti hedeflemektedir. Günümüzde öyle durumlarla karşılaşılıyor ki şehirler arası taşımacılık yapıyoruz diye eşyalarınızı araçlara yükleyip kaçırma ya da herhangi bir hasara maruz kalması nedeniyle hasarın giderilmemesi dahil birçok olumsuz olayla karşılaşma riskiniz oldukça yüksek. Tüm bu olumsuzluklardan uzak kalabilmek için şehirler arası eşya taşıma firması seçerken titiz davranmanız en önemli noktadır. Firma seçiminizde öncelikle tercih etmeyi düşündüğünüz firmanın referanslarını incelemenizi öneririz.

Kilercioğlu Nakliyat firmamız kara yolu taşımacılığının tüm risklerini göz önünde bulundurarak araç ve personel seçiminde diğer firmalara göre daha hassas davranmaktadır. Burada en önem verilen nokta ise eşyalarınızın tecrübeli personellerimiz tarafından doğru şekilde paketlenmesi sayesinde yolculuk sırasında araç içerisinde eşyanızın hasar görmesi engellenmektedir. Şehirler arası nakliyat firması seçiminde eşyalarınıza sizin kadar değer verecek ve özenli bir şekilde taşıma hizmeti sunacak bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Şehirler arası taşıma işlemleriniz için bizimle irtibata geçerek ekonomik ve güvenli taşıma hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.Türkiye’nin her bölgesine ve her şehrine eşyalarınızın güvenle taşınmasını istiyorsanız hizmette ve kalitede ödün vermeyen Kilercioğlu Nakliyat sizleri bekliyor.

2 Yorumlar

Son Yazılar

Müşteri Görüşleri

  • Orhan GÜNDÜZ:
    11) 23 Nisan 2015 tarihinde Maltepe de bulunan 4 katlı... »
  • Murat YAVAŞ - NORDWİND AİRLİNES:
    Kilercioğlu Nakliyatı internet aramalarında bulduk. Yetkili çalışanlarından Ömer bey ile... »
  • SKYATLAS İLETİŞİM A.Ş:
    Yıldız teknik üniversitesi Davutpaşa kampüsü teknopark bölgesinde bulunan elektronik cihazlarımızın... »
KİLERCİOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL
Telefonlar: 0216 370 35 25
0212 690 90 99 - 0232 382 56 26
Website: http://kilercioglunakliyat.com
Email: info@kilercioglunakliyat.com