Sigortalı Taşımacılık

istanbul-ofis-tasima-18-18

Sigortalı taşımacılık evden eve nakliyat denince bilinç altımıza yer etmiş bir terimdir. Evden eve nakliyat sektörünün gelişmesi ile birlikte firmaların müşterilerine karşı sorumlulukları da her geçen gün artmaktadır. Evden eve taşımacılıkta uygulanan sigorta herkes tarafından eşyaların hasar görmesi durumunda hasarın sigorta şirketi tarafından ödenmesi olarak bilinse de şunu belirtmek gerekir ki hiçbir sigorta şirketi 2. el eşyaların taşınması sırasında oluşacak hasarı gidermemektedir. Burada önemli olan nokta sigortalı taşımacılık adı altında size hizmet vaat eden firmayı iyi seçmenizdir. Çünkü oluşabilecek herhangi bir hasarı karşılamak tamamen firmanın güvenilirliğine ve sözünün eri olmasına kalmıştır. Kilercioğlu Nakliyat firması olarak herhangi bir olası kaza, çizik, kırık ya da yıpranmaya karşı sizlere verdiğimiz sigorta sözünü yerine getirerek müşterilerimize mağduriyeti değil, her daim memnuniyeti yaşatmaktayız. Sektörde önce firmalar arasında yer alışımızın en önemli nedenlerinden birisi de verdiğimiz sözlerin arkasında durarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetler sonrası güler yüzlü memnuniyeti sağlamaktır.

Gerek şehir içi, gerekse şehirler arası taşımada yaptırılan sigortanın herhangi bir olası kaza durumunda geçerli olduğunu bilmenizde fayda var. Evinizi taşıtmak isteyen müşterilerimize oldukça önemli bir önerimiz var. Şehir içi taşımada olmasa da şehirler arası taşımacılıkta sigortanın son derece önemli olduğunun altını çizmek istiyoruz. Seçmiş olduğunuz firmanın taşıyıcı sorumluluk poliçesine mutlaka bakmanızı öneririz. Eğer firma size böyle bir güvence sunmuyorsa bireysel olarak sigorta şirketine başvurup Nakliyat Emtia Sigortası düzenletmenizi öneririz. Sigortalı taşımacılık adı altında hizmet sunan birçok dolandırıcı firma sizleri istenmeyen durumlarla karşı karşıya getirebilir. Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması için sigorta yaptırmanız son derece önemlidir. Mümkün olduğunca hizmet alacağınız firmanın öncelikle sigorta yaptırıp yaptırmadığını sorgulayın.

Kurumsal firmalar her daim müşterilerini mağdur etmemek için gerekli önlemleri alır ve personelden kaynaklı hataları kendi tazmin eder. Referanslarına son derece önem veren bir firma herhangi bir olası istenmeyen durumu müşterisi ile arasında çözüme kavuşturarak olumsuz imaj yaratmaktan kaçınır. Kilercioğlu Nakliyat firması olarak sizlerle anlaşma sürecinde sunduğumuz vaatleri her daim yerine getirmekte, olası istenmeyen bir durumla karşılaşılsa dahi durumun tatlıya bağlanması için üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmekteyiz. Sigortalı taşımacılık hizmeti kapsamında eşyalarınızı hem korumak, hem de sizlere güvence sağlamak firmamızın en fazla hassasiyet gösterdiği durumlardan biridir. Sektörde kurumsal olarak adını altın harflerle yazdıran firmamız sizlere karşı hiçbir sorumluluktan kaçınmadan ve gerektiğinde hatalarını düzelterek en iyi hizmetleri sunmayı ilke edinmiştir.

1 Yorumlar

Son Yazılar

Müşteri Görüşleri

  • Orhan GÜNDÜZ:
    11) 23 Nisan 2015 tarihinde Maltepe de bulunan 4 katlı... »
  • Murat YAVAŞ - NORDWİND AİRLİNES:
    Kilercioğlu Nakliyatı internet aramalarında bulduk. Yetkili çalışanlarından Ömer bey ile... »
  • SKYATLAS İLETİŞİM A.Ş:
    Yıldız teknik üniversitesi Davutpaşa kampüsü teknopark bölgesinde bulunan elektronik cihazlarımızın... »
KİLERCİOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Bağlarbaşı mahallesi Feyzullah Cad. No:50/7 Maltepe / İSTANBUL
Telefonlar: 0216 370 35 25
0212 690 90 99 - 0232 382 56 26
Website: http://kilercioglunakliyat.com
Email: info@kilercioglunakliyat.com